';

Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo.

Recent Posts

Black Friday 2018! Zamów system w dniach 23-26 listopada i otrzymaj rabat 25%!
Czy prawnikowi potrzebny jest system zarządzania czasem pracy w kancelarii?

BEZPIECZEŃSTWO

System zarządzania kancelarią Mecenas.iT został stworzony tak, aby zapewnić maksymalny poziom zabezpieczeń. Nasze aplikacje zostały przetestowane przez GIODO, KNF, Departamenty Zabezpieczeń kilku polskich banków oraz ponad 21.000 tysięcy użytkowników z różnych branż. Bezpieczeństwo to nie tylko szyfrowanie danych, login czy hasło. Jednym z najważniejszych priorytetów naszej firmy było stworzenie kompleksowego zabezpieczenia systemu. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych metod szyfrowania danych, transmisji oraz maksymalnemu ograniczeniu „czynnika ludzkiego” osiągnęliśmy wysoki, a zarazem użytkowy poziom zabezpieczeń.

 • BEZPIECZEŃSTWO – co nas wyróżnia?
 1. Zabezpieczenia zgodne z wymogami GIODO, rozporządzeniami MSW, KNF;
 2. System jest zabezpieczony porównywalnie z bankowością internetową;
 3. Brak jakichkolwiek informacji, dokumentów, materiałów na urządzeniach pracowników (laptopach, palmtopach). W przypadku ich kradzieży wiedza nie wypływa poza kancelarię;
 4. Zabezpieczenia transmisji danych między użytkownikami (https);
 5. Bieżący monitoring zmian w bazie danych;
 6. Wewnętrzny obieg dokumentów i treści – (Panel Klienta i wiadomości wewnętrzne) w systemie są nie do wykrycia przez programy szpiegujące pocztę elektroniczną;
 7. System uprawnień dla Pracowników do każdej poszczególnej czynności z możliwością łatwej i szybkiej ich edycji;
 8. System jest kompatybilny z metodami szyfrowania danych i transmisji w serwerach bazodanowych;
 9. System Mecenas.iT jest na bieżąco rozwijany oraz modernizowany przez zespół naszych ekspertów;
 • BEZPIECZEŃSTWO DANYCH – użytkownicy

Dane w systemie Mecenas.iT są szyfrowane, dostęp do poszczególnych danych jest ograniczony poprzez ustawienia uprawnień dla danego pracownika i grupy pracowników. Z poziomu systemu nie ma możliwości masowego eksportu danych związanych ze sprawami i klientami. Połączenie z systemem jest szyfrowane zgodnie ze standardami bankowości internetowej. Dane znajdujące się w systemie Mecenas.iT nie są przechowywane na urządzeniu użytkownika – utrata sprzętu, oddanie go do serwisu nie stanowi zagrożenia w postaci wypływu danych. Każdy użytkownik posiada swój unikalny login i hasło.

 • BEZPIECZEŃSTWO DANYCH – serwery, dostęp do danych

Logowanie do systemu spełnia wszystkie wymogi przewidziane przez GIODO, rozporządzenia MSW i KNF. Połączenie z systemem jest szyfrowane (https) zgodnie ze standardami bankowości internetowej. Współpracujemy z renomowanymi firmami hostingowymi. Dzięki tej współpracy dane są zabezpieczone nie tylko codziennym backupem danych, ale także geograficznie na wypadek klęski żywiołowej. Także lokalizacja i dostęp do serwerów są zabezpieczone przed dostępem osób trzecich. System może być także zainstalowany na serwerze kancelarii lub wskazanym przez kancelarię.