';

Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo.

Recent Posts

Bezpieczeństwo kancelarii – zapraszamy na nowy cykl, który realnie pomoże podnieść bezpieczeństwo
Tylko w lutym 0 złotych na start!

Program do obsługi kancelarii Mecenas.iT skupia w sobie nie tylko najważniejsze funkcje popularnych obecnie programów CRM dla kancelarii, ale też zawiera pełną funkcjonalność oprogramowania dla kancelarii prawnych typu ERP, zarządzania i rozliczania czasu pracy, fakturowania, rozliczania wystawionych faktur oraz obiegu dokumentów. Jedną z unikalnych funkcjonalności jest zintegrowanie aplikacji Mecenas.iT z wyszukiwarką bazy orzeczeń Orzeczenia.com.pl – jest to jedna z największych i najszybciej rozwijających się wyszukiwarek aktów prawnych i orzeczeń w Polsce. Dzięki powiązaniu systemu zarządzania z wyszukiwarką mamy w systemie zarządzania kancelarią prawną Mecenas.iT dostęp między innymi do orzeczeń: Trybunału Konstytucyjnego, Sądu Najwyższego, Sądu Powszechnego (sądy apelacyjne, okręgowe, rejonowe), NSA i wszystkie WSA, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Urzędu Zamówień Publicznych.

Program do obsługi kancelarii prawnych

Programy dla kancelarii prawnych, jakie znajdują się obecnie na rynku, powinny zapewniać maksymalne bezpieczeństwo ich użytkownikom. Jest to dla nas priorytet i dlatego też zabezpieczamy nasz system Mecenas.iT równie dobrze, jak zabezpieczone są systemy bankowości internetowej. Dzięki temu nasz program do obsługi kancelarii Mecenas.iT przeszedł kontrole GIODO, KNF oraz Departamentów Bezpieczeństwa kilku Banków w Polsce. Co więcej – program dla kancelarii spełnia wymogi, jakie zostały postawione przez MSWiA. Nasz CRM dla kancelarii dba także o bezpieczeństwo wymiany danych pomiędzy kancelarią, a klientem (strefa klienta), w której klient loguje się do dedykowanej dla siebie części systemu Mecenas.iT. Logowanie odbywa się poprzez szyfrowane łączę (https) za pomocą unikalnego loginu i hasła.

System zarządzania kancelarią powinien odpowiadać oczekiwaniom użytkowników oraz być dostosowany do różnorodności wykonywanych przez nich zadań. Dlatego też jego podstawowym elementem jest indywidualnie definiowany ekran startowy, który definiuje samemu sobie każdy użytkownik – ma on dostęp wyłącznie do tych elementów, które są mu niezbędne w codziennej pracy.

Mecenas.iT CRM dla kancelarii wyprzedza konkurencję również dzięki posiadaniu wbudowanego autorskiego generatora dokumentów – dzięki czemu możliwe jest generowanie gotowych dokumentów z poziomu systemu (wezwania do zapłaty, wnioski, pełnomocnictwa itd.). Posiada również to, czego nie mają inne programy dla kancelarii prawnych, a więc wyszukiwarkę treści w plikach – również z poziomu systemu. Dzięki temu wyszukując pliki i treści zaoszczędzimy bardzo wiele czasu.

 

CRM dla kancelarii to nie tylko pozyskanie klienta (Leady), prowadzenie sprawy, rejestrowanie czynności. Dzięki naszemu rozwiązaniu Mecenas.iT możemy szybko i łatwo wygenerować szereg różnych raportów dla klienta (np. do faktury, wykaz zadań i czynności podjętych w sprawie), ale także, a może przede wszystkim możemy generować raporty dla kancelarii. Nasz system zarządzania kancelarią prawną pozwala szybko zobaczyć efektywną stawkę za godzinę pracy w podziale m.in. na klienta czy sprawę. Raport wykorzystanego czasu pracy pozwala nam za pomocą jednego kliknięcia zobaczyć już przepracowany czas oraz planowany do końca miesiąca. Dzięki tego typu raportom możemy jeszcze efektywniej delegować zadania i ograniczyć ryzyko nierównego podziału pracy pomiędzy poszczególne osoby i zespoły.

Nasz program do obsługi kancelarii jest obsługiwany przez przeglądarkę internetową w związku z tym jego użytkowanie jest bardzo intuicyjne i zbliżone do tego, co w codziennym życiu jest dokonywane przez każdego użytkownika Internetu.

crm dla kancelarii
oprogramowanie dla kancelarii prawnych
program dla kancelarii
program do obsługi kancelarii

System zarządzania kancelarią prawną

System zarządzania kancelarią prawną Mecenas.iT jest dostępny dla kancelarii każdej wielkości. Oferujemy nie tylko zakup licencji bezterminowej, ale także możliwość wynajmowania oprogramowania (SaaS) w formie miesięcznej opłaty. Dodatkowym udogodnieniem naszego programu do obsługi kancelarii jest możliwość jego instalacji na dowolnym serwerze. System może być posadowiony w naszej przestrzeni serwerowej (współpracujemy z renomowanymi dostawcami), inną możliwością jest instalacja na serwerze w kancelarii lub innym wskazanym przez Państwa w dowolnym miejscu na Świecie. Dzięki przechowywaniu wszystkich danych na serwerze centralnym, a nie na poszczególnych sprzętach użytkowników (laptopy, tablety, komputery stacjonarne) w przypadku ich awarii, zagubienia lub kradzieży dane naszych klientów, spraw są bezpieczne.

Oprogramowanie dla kancelarii prawnych Mecenas.iT nie wymaga od użytkownika zakupu jakikolwiek innych programów, systemów, sprzętów czy licencji – jego koszty wdrożenia są więc łatwe do wyliczenia i w pełni przejrzyste. Bezproblemowe jest również dodawanie nowych użytkowników – wystarczy dodać nową osobę (założyć jej login i hasło). Dzięki serwerowi centralnemu obsługa kancelarii jest bardzo prosta i nie trzeba instalować dodatkowych programów na sprzęcie użytkownika systemu.

Oprogramowanie dla kancelarii prawnych Mecenas.iT nie tylko posiada niezbędne funkcje, charakterystyczne dla nowoczesnych systemów zarządzania kancelarią, ale również zostało wyposażone w pełną funkcjonalność, jaką powinien mieć program do obsługi kancelarii – ERP, zarządzanie i rozliczanie czasu pracy, fakturowanie, rozliczanie wystawionych faktur i obieg dokumentów. Unikalnym rozwiązaniem, jakie posiada system zarządzania kancelarią Mecenas.iT jest jego integracja m.in. z programami Word, Outlook oraz systemami księgowymi.

 

zarządzanie kancelarią prawną
oprogramowanie dla kancelarii prawnych
program dla kancelarii
program do obsługi kancelarii

 

Obsługa kancelarii

Naszą ideą jest tworzenie takich programów dla kancelarii prawnych, które dla wszystkich użytkowników Mecenasa.iT będą stanowiły wsparcie i będą mogły być traktowane jako kolega po fachu, na którego zawsze można liczyć.