';

Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo.

Recent Posts

Black Friday 2018! Zamów system w dniach 23-26 listopada i otrzymaj rabat 25%!
Czy prawnikowi potrzebny jest system zarządzania czasem pracy w kancelarii?
  • Co to znaczy, że system został sprawdzony przez KNF, GIODO, Departamenty Zabezpieczeń banków?

Nasza firma rodzinna dostarcza systemy zarządzania dla wielu branż. Sposób zabezpieczeń systemu Mecenas.iT jest wspólny z systemami w Bankach, Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych, Instytucjach Naukowych i wielu innych. Nasze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa kontrolowali m.in. KNF, GIODO, Departamenty Zabezpieczeń banków. Dodatkowo system spełnia wymogi rozporządzeń MSW i MAC.

  • Jak długo trwa wdrożenie?

Wdrożenie systemu Mecenas.iT trwa 1 dzień roboczy.

  • Jak działa serwis systemu?

Serwis naszego systemu działa na zasadzie zgłoszeń mailowych. W 2015 roku 92% zgłoszeń zostało całkowicie zakończonych w czasie do 1 godziny od ich zgłoszenia przez naszych Klientów (w dni robocze, w godzinach 8.00 – 17.00).

  • jaki sprzęt trzeba posiadać, aby korzystać z systemu?

Program do obsługi kancelarii Mecenas.iT można zalogować się z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu i przeglądarki internetowej. Korzystanie z systemu nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na sprzęcie.

  • w jaki sposób mogę zobaczyć system?

System Mecenas.iT można zobaczyć podczas prezentacji. Prezentacja może odbyć się online jak i podczas spotkania w kancelarii lub u nas w biurze.

  • jaki jest poziom minimalnej liczby użytkowników przy wynajmie systemu?

W naszej firmie nie ma takiego minimum. Program do obsługi kancelarii Mecenas.iT może być dla 1 użytkownika. Dodatkowo co miesiąc możemy zwiększać, jak i zmniejszać liczbę użytkowników.

  • czy to prawda, że mogę zmniejszyć liczbę użytkowników w trakcie trwania umowy?

Tak, to prawda. W terminie do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca można zgłosić do naszego serwisu chęć zmniejszenia liczby użytkowników. Taką zmianę możemy dokonywać co miesiąc. Zwiększenie liczby użytkowników jest dokonywane w terminie do jednego dnia roboczego od zgłoszenia takiej potrzeby na adres mailowy serwisu Mecenasa.iT

  • czy mogę dodać nowego pracownika w trakcie trwania miesiąca?

Tak, oczywiście można dodawać nowych użytkowników w środku miesiąca. Nowy użytkownik jest uruchamiany w terminie do 1 dnia roboczego od zgłoszenia takiego zapotrzebowania do serwisu.