• Co to znaczy, że system został sprawdzony przez KNF, GIODO, Departamenty Zabezpieczeń banków?

Nasza firma rodzinna dostarcza systemy zarządzania dla wielu branż. Sposób zabezpieczeń systemu Mecenas.iT jest wspólny z systemami w Bankach, Towarzystwach Funduszy Inwestycyjnych, Instytucjach Naukowych i wielu innych. Nasze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa kontrolowali m.in. KNF, GIODO, Departamenty Zabezpieczeń banków. Dodatkowo system spełnia wymogi rozporządzeń MSW i MAC.

  • Jak długo trwa wdrożenie?

Wdrożenie systemu Mecenas.iT trwa 1 dzień roboczy.

  • Jak działa serwis systemu?

Serwis naszego systemu działa na zasadzie zgłoszeń mailowych. W 2014 roku 95% zgłoszeń zostało całkowicie zakończonych w czasie do 1 godziny od ich zgłoszenia przez naszych Klientów (w dni robocze, w godzinach 8.00 – 17.00).

  • jaki sprzęt trzeba posiadać, aby korzystać z systemu?

Do systemu Mecenas.iT można zalogować się z dowolnego urządzenia (telefon, tablet, komputer). Jedynym warunkiem jest posiadanie dostępu do internetu i przeglądarki internetowej. Korzystanie z systemu nie wymaga instalacji jakichkolwiek programów na sprzęcie.

  • w jaki sposób mogę zobaczyć system?

System Mecenas.iT można zobaczyć podczas prezentacji. Prezentacja może odbyć się online jak i podczas spotkania w kancelarii lub u nas w biurze.

  • jaki jest poziom minimalnej liczby użytkowników przy wynajmie systemu?

W naszej firmie nie ma takiego minimum. System może być dla 1 użytkownika. Dodatkowo co miesiąc możemy zwiększać, jak i zmniejszać liczbę użytkowników.

  • czy to prawda, że mogę zmniejszyć liczbę użytkowników w trakcie trwania umowy?

Tak, to prawda. W terminie do 3 dni roboczych przed rozpoczęciem kolejnego miesiąca można zgłosić do naszego serwisu chęć zmniejszenia liczby użytkowników. Taką zmianę możemy dokonywać co miesiąc.

  • czy mogę dodać nowego pracownika w trakcie trwania miesiąca?

Tak, oczywiście można dodawać nowych użytkowników w środku miesiąca. Nowy użytkownik jest uruchamiany w terminie do 1 dnia roboczego od zgłoszenia takiego zapotrzebowania do serwisu.