OPTYMALIZACJA

System zrządzani kancelarią Mecenas.iT pozwala zoptymalizować codzienne działanie między innymi w następujących obszarach:

  • OPTYMALIZACJA WYSZUKIWANIA DOKUMENTÓW:

W systemie zastosowane zostały mechanizmy pozwalające oszczędzić czas przy wykonywaniu codziennych czynności takich jak wyszukiwanie dokumentów – system pozwala wyszukać dokument na bardzo wiele sposobów m.in. po kliencie, sprawie, dacie, umowie, tematyce dokumentu. Dodatkowo w systemie mamy możliwość wyszukania wszystkich dokumentów z konkretną frazą, słowem, zdaniem.

  • OPTYMALIZACJA DODAWANIA ZADAŃ/CZYNNOŚCI

System Mecenas.iT pozawala na określenie tzw. zadań automatycznych. Dzięki temu mechanizmowi system sam może dodać zadania w przypadku zaistnienia konkretnej sytuacji np. w przypadku zapadnięcia wyroku system do harmonogramu sprawy może dodać zadanie: wniosek o uzasadnienie wyroku, rozważyć apelację itp. Drugą funkcjonalnością jest możliwość szybkiego dodawania zadań zarówno już wykonanych jak i planowanych.

  • OPTYMALIZACJA PROCESU POZYSKIWANIA KLIENTÓW

Pozyskiwanie klientów jest kluczowe dla każdej kancelarii. Dzięki funkcjonalności Leadów partnerzy i pracownicy kancelarii dostają informację o postępach w procesie sprzedaży, o zbliżającym się terminie z zainteresowanym potencjalnym klientem (harmonogram). Na ekranie każdego Leadu możemy dodać dokumenty, ważne wiadomości e-mail, złożone oferty. System pozwala określać planowane przychody, źródło skąd trafił do nas klient, planowane koszty. Zastosowane rozwiązania pozwalają zwiększyć efektywność pozyskiwania klientów.

  • OPTYMALIZACJA POSIADANYCH DANYCH

Centralna baza danych, wszystkie dokumenty w jednym miejscu – to wszystko pozwala ograniczyć czas, koszty obsługi klientów z dowolnego miejsca na świecie. Wszystkie pliki w systemie zarządzania dla kancelarii są kompresowane, dzięki czemu zajmują dużo mniej miejsca. Zarządzanie danymi, jeszcze nie było tak łatwo dostępne, tak proste, tak bezpieczne.

  • OPTYMALIZACJA BEZPIECZEŃSTWA

Na bezpieczeństwie nie wolno oszczędzać – to prawda. Dlatego my współpracujemy z renomowanymi firmami, które dostarczają nam profesjonalny hosting. Posiadając nasz system Mecenas.iT (serwery Partnerów Mecenasa.iT) bezpieczeństwem systemu zajmujemy się kompleksowo. Szyfrowane łącza, codzienny backup danych, szyfrowanie dokumentów i wiele innych czynności wykonujemy za Administratora informatycznego kancelarii. Dodatkowo służymy pomocą przy sprzęcie informatycznym, którego Państwo używają. Szczegóły znajdą Państwo w OBSŁUGA IT dla prawników.