18 lat doświadczeń Mecenas.iT
Dzień dobry!
dziękujemy za zainteresowanie naszym systemem zarządzania kancelarią Mecenas.iT

Program do obsługi kancelarii Mecenas.iT skupia w sobie nie tylko najważniejsze funkcje popularnych obecnie programów CRM dla kancelarii, ale też zawiera pełną funkcjonalność oprogramowania dla kancelarii prawnych typu ERP, zarządzania i rozliczania czasu pracy, fakturowania, rozliczania wystawionych faktur oraz obiegu dokumentów. Dodatkowo system Mecenas.iT automatyzuje codzienną pracę prawnika, sekretariatu oraz osób zarządzających kancelarią lub działem prawnym m.in. dzięki integracji z EPU, Portalem Informacyjnym, GUS czy e-nadawcą Poczty Polskiej. Nasz system dla kancelarii posiada także aplikację mobilną na platformy Android oraz iOS. Już dziś umów bezpłatną prezentację systemu Mecenas.iT lub przetestuj za darmo przez 14 dni.

Program do obsługi kancelarii prawnych

System zarządzania kancelarią powinien odpowiadać oczekiwaniom użytkowników oraz być dostosowany do różnorodności wykonywanych przez nich zadań. Dlatego też jego podstawowym elementem jest indywidualnie definiowany ekran startowy, który każdy użytkownik definiuje sam. Dzięki temu każdy ma ułatwiony dostęp wyłącznie do tych elementów, które są mu niezbędne w codziennej pracy.

Mecenas.iT CRM dla kancelarii wyprzedza konkurencję również dzięki posiadaniu wbudowanego autorskiego generatora dokumentów – dzięki czemu możliwe jest generowanie gotowych dokumentów z poziomu systemu (wezwania do program dla kancelariizapłaty, wnioski, pełnomocnictwa itd.). Posiada również to, czego nie mają inne programy dla kancelarii prawnych, a więc wyszukiwarkę treści w plikach, podgląd dokumentów – również z poziomu systemu. Dzięki temu wyszukując pliki i treści zaoszczędzimy bardzo wiele czasu.

CRM dla kancelarii to nie tylko pozyskanie klienta (Leady), prowadzenie sprawy, rejestrowanie czynności, ale także codzienne zarządzanie zespołem. Dzięki naszemu rozwiązaniu Mecenas.iT możemy szybko i łatwo wygenerować szereg różnych raportów dla klienta (np. do faktury, wykaz zadań i czynności podjętych w sprawie), ale także, a może przede wszystkim możemy generować raporty dla kancelarii.

Nasz system zarządzania kancelarią prawną pozwala szybko zobaczyć efektywną stawkę za godzinę pracy w podziale m.in. na klienta czy sprawę. Raport wykorzystanego czasu pracy pozwala nam za pomocą jednego kliknięcia zobaczyć już przepracowany czas oraz planowany do końca miesiąca. Dzięki tego typu raportom możemy jeszcze efektywniej delegować zadania i ograniczyć ryzyko nierównego podziału pracy pomiędzy poszczególne osoby i zespoły.

Nasz program do obsługi kancelarii jest obsługiwany przez przeglądarkę internetową w związku z tym jego użytkowanie jest bardzo intuicyjne i zbliżone do tego, co w codziennym życiu jest dokonywane przez każdego użytkownika Internetu.

Bezpieczeństwo kancelarii

Programy dla kancelarii prawnych, jakie znajdują się obecnie na rynku, powinny zapewniać maksymalne bezpieczeństwo ich użytkownikom. Jest to dla nas priorytetem i dlatego też zabezpieczamy nasz system Mecenas.iT równie dobrze, jak zabezpieczone są systemy bankowości internetowej. Dzięki temu nasz program do obsługi kancelarii Mecenas.iT przeszedł kontrole pod kątem ochrony danych osobowych. a także, KNF oraz Departamentów Bezpieczeństwa kilku Banków w Polsce.

Co więcej – program dla kancelarii spełnia wymogi, jakie zostały postawione przez MSWiA. Nasz CRM dla kancelarii dba także o bezpieczeństwo wymiany danych pomiędzy kancelarią, a klientem (strefa klienta), w której klient loguje się do dedykowanej dla siebie części systemu Mecenas.iT. Logowanie odbywa się poprzez szyfrowane łączę (https) za pomocą unikalnego loginu i hasła. Istnieje także możliwość korzystania z dwuskładnikowego uwierzytelniania (2FA).

System zarządzania kancelarią prawną

System zarządzania kancelarią prawną Mecenas.iT jest dostępny dla kancelarii każdej wielkości. Oferujemy nie tylko zakup licencji bezterminowej, ale także możliwość wynajmowania oprogramowania (SaaS) w formie miesięcznej opłaty. Dodatkowym udogodnieniem naszego programu do obsługi kancelarii jest możliwość jego instalacji ncrm dla kancelariia dowolnym serwerze.

System może być posadowiony w naszej przestrzeni serwerowej (współpracujemy z renomowanymi dostawcami), inną możliwością jest instalacja na serwerze w kancelarii lub innym wskazanym przez Państwa w dowolnym miejscu na Świecie. Dzięki przechowywaniu wszystkich danych na serwerze centralnym, a nie na poszczególnych sprzętach użytkowników (laptopy, tablety, komputery stacjonarne) w przypadku ich awarii, zagubienia lub kradzieży dane naszych klientów, spraw są bezpieczne.

Oprogramowanie dla kancelarii prawnych Mecenas.iT nie wymaga od użytkownika zakupu jakikolwiek innych programów, systemów, sprzętów czy licencji – jego koszty wdrożenia są więc łatwe do wyliczenia i w pełni przejrzyste.

Bezproblemowe jest również dodawanie nowych użytkowników – wystarczy dodać nową osobę (założyć jej login i hasło). Dzięki serwerowi centralnemu obsługa kancelarii jest bardzo prosta i nie trzeba instalować dodatkowych programów na sprzęcie użytkownika systemu.

Oprogramowanie dla kancelarii prawnych Mecenas.iT nie tylko posiada niezbędne funkcje, charakterystyczne dla nowoczesnych systemów zarządzania kancelarią, ale również zostało wyposażone w pełną funkcjonalność, jaką powinien mieć program do obsługi kancelarii – ERP, zarządzanie i rozliczanie czasu pracy, fakturowanie, rozliczanie wystawionych faktur i obieg dokumentów.

Unikalnym rozwiązaniem, jakie posiada system zarządzania kancelarią Mecenas.iT jest jego integracja m.in. z programami Word, Outlook oraz systemami księgowymi.

Obsługa kancelarii, obsługa IT kancelarii

Prowadzisz kancelarię na terenie Warszawy? Nasz zespół specjalistów IT czuwa nad komputerami, telefonami, serwerami kancelarii, TFI, brokerów ubezpieczeniowych. W ramach współpracy oferujemy kompleksową opiekę nad sprzętem IT stosowanym w Twojej kancelarii. Zapewniamy m.in.: bieżący monitoring, monitoring systemów zabezpieczeń, organizacja napraw, doradztwo i szkolenia.

Ideą naszej firmy rodzinnej jest tworzenie takich programów dla kancelarii prawnych, które dla wszystkich użytkowników Mecenasa.iT będą stanowiły wsparcie i będą mogły być traktowane jako kolega po fachu, na którego zawsze można liczyć.

ZAUFALI NAM M.IN.:

Kancelaria MZ
Bienioszek Biel
Lex Legali
ZCP Legal
Mecenas.iT - miejsca wdrożeń na koniec 2021 roku

Mecenas.iT i Syndyk.iT jest używany przez prawników w całej Polsce! Na mapie zaznaczone są miejsca wdrożeń systemów na dzień 31 grudnia 2021r.

UMÓW BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ SYSTEMU

Formularz kontaktowy


Czytaj więcej

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z NASZĄ FIRMĄ RODZINNĄ?

Od 2007 roku nasza firma rodzinna dostarcza narzędzia informatyczne do kancelarii i działów prawnych. Przez cały ten czas nasze systemy rozwijają się i tworzą nową jakość pracy prawników w całej Polsce. Umów prezentację i zacznij pracować tak jak robią to najlepsi w Polsce!

Mecenas.iT jest najczęściej używanym systemem  – według badania Komisji Legaltech przy OIRP Warszawa nasz system jest najczęściej używanym przez prawników w Polsce. Warto odnotować, że w badaniu żaden z respondentów nie wskazał, aby był niezadowolony z naszego oprogramowania! Więcej o badaniu znajduje się w artykule na naszym blogu.
Raport KIRP – nasze systemy zarządzania kancelarią Mecenas.iT oraz zarządzania procesami upadłościowymi konsumentów i przedsiębiorstw Syndyk.iT znalazły się w Raporcie „Programy do zarządzania kancelarią prawną. Jak wybrać i wdrożyć najlepszy program dla Twojej kancelarii?” przygotowanym przez Krajową Izbę Radców Prawnych. W raporcie znajdują się karty obu systemów wraz z licznymi referencjami. Więcej informacji o raporcie w artykule na blogu.
Wspieramy środowisko prawnicze  – nasza firma rodzinna zaangażowała się w 2020 roku w akcję Ratuj Biznes przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorstw udostępniając system Mecenas.iT bez opłat dla kancelarii, które świadczyły darmową pomoc prawną dla przedsiębiorców w związku z pandemią. Angażujemy się także w wydarzenia sportowe takie jak Mistrzostwa Polski Adwokatów w Tenisie Ziemnym, których w 2021 roku byliśmy Partnerem Strategicznym. Więcej informacji o naszej działalności znajduje się na blogu.
Edukujemy  – dostarczamy wiedzę nie tylko z zakresu wdrożeń systemów. Edukujemy także prawników pomagając podnieść umiejętności sprzedaży i marketingu usług prawnych czy elementów związanych z codziennym bezpieczeństwem IT kancelarii. W artykułach, które publikujemy znajdziesz wiele ciekawych i wartych naszym zdaniem uwagi podpowiedzi. Wszystkie artykuły znajdują się na blogu.
Ankieta Komisji LegalTech – Nowoczesne rozwiązania cyfrowe w praktyce kancelarii prawnych
WARTO PRZECZYTAĆ!
Widok leadów w systemie zarządzania kancelarią Mecenas.iT

Widok leadów w systemie zarządzania kancelarią prawną Mecenas.iT.

Widok kalendarza w systemie Mecenas.iT

Nowoczesny kalendarz w programie dla kancelarii prawnych Mecenas.iT.

Fakturowanie w systemie Mecenas.iT pozwala rozliczyć się z klientem na wiele sposobów.

Program dla kancelarii Mecenas.iT oferuje wygodną videopomoc

Obsługa kancelarii prawnej to także bieżące wsparcie m.in. dzięki videopomocy Mecenas.iT.